УВАГА ДО ПОТРЕБ РОБОТОДАВЦІВ

УВАГА ДО ПОТРЕБ РОБОТОДАВЦІВНа сьогоднішній день, життя вимагає від фахівців центру зайнятості посилити увагу до потреб роботодавців, адже саме вони працевлаштовують безробітних та шукачів роботи. Від налагодження тісної співпраці та надання комплексу соціальних послуг працедавцям залежить авторитет, роль та місце служби зайнятості на ринку праці та ефективність розв’язання проблем безробіття.
    Так, 17 травня 2018 року директор Березанського міського центру зайнятості Глущук Юрій Васильович відвідав ТОВ «ФАРМА-МАРКЕТ», під час якої Юрій Васильович поінформував про ситуацію на ринку праці, разом з керуючою аптеки Кравченко Альоною Миколаївною  обговорили потребу з підбору кадрів для підприємства. Директор центру зайнятості повідомив про послуги, які надає центр зайнятості, зокрема про компенсацію роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, правила оформлення та подання звітності 3-ПН. Були надані консультації щодо порядку накладання штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення. Юрій Васильович наголосила на тому, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника. Відповідальність лежить безпосередньо на самому роботодавцеві за неналежне оформлення найманої праці та недодержання умов оплати праці найманих працівників. З роботодавцем обговорили  новітні підходи в роботі служби зайнятості, а саме «Електронний кабінет роботодавця», який зорієнтований насамперед на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. В ході зустрічі, було надано перспективну вакансію провізора аптеки, яка незабаром буде актуальною.

За підсумками зустрічі між ТОВ «ФАРМА-МАРКЕТ» та Березанським міським центром зайнятості, керівники домовилися про подальшу співпрацю.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій