Кубок міста з волейболу.

Нещодавно в спортивному комплексі ДЮСШ «Старт» проводився Кубок з волейболу, присвячений 400 річчю міста. Змагання проводилися по круговій системі із п’яти сетів. Після відкриття турніру першими на майданчик вийшли команди Березані та

Баришівки-1.Гра проходила з великою перевагою нашої команди, яка перемогла з рахунком 3:0.В другій грі зустрілися дві команди Баришівки. Гра закінчилася перемогою молоді з рахунком 3:1, яка і вийшла до фіналу . В фінальній грі команда міста показала силовий , потужний , комбінаційний волейбол, та з рахунком 3:0 посіла першу сходинку.

Другою стала молодіжна команда Баришівки. На третьому місці команда Баришівка 1.

Команди нагороджені Кубком, медалями та дипломами різних ступенів. Визначалися також кращі гравці команд. Кращим гравцем в нашій команді став Ігор Братко, який продемонстрував дуже чудову гру . Гравці щиро дякують сектору молоді та спорту за організацію турніру, та ДЮСШ за надання спортзалу.