ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Шановні земляки!
    ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! Одним з найболючіших для нас питань - є стан доріг. Через наше місто проходить транзитний потік вантажного автотранспорту, що призводить до руйнації будівель та автошляхів. Відремонтовані дороги майже миттєво знищують багатотонні вантажівки. Єдиним вирішенням проблеми - є будівництво об’їзної траси навколо Березані, що вирішить не тільки нашу проблему, а й навколишніх міст та сіл, які страждають від транзитного автопотоку. 
     Ми підготували всю необхідну проектну документацію для будівництва й неодноразово зверталися за виділенням фінансування до всіх органів влади, але, на жаль, не отримали жодного позитивного результату. 
     Не збираюся зупинятися, тому буду застосовувати ще один з дієвих методів вирішення складних питань, це електронна петиція – особлива колективна форма звернення громадян, яка згідно чинного Законодавства має бути розглянута.
     Я підготував петицію, до Кабінету Міністрів України, про виділення фінансування для будівництва об’їзної дороги навколо Березані. Якщо впродовж трьох місяців, з моменту публікації, наша петиція набере 25000 голосів – нас почують!
     Я прошу всіх ВАС проголосувати за неї. Немає жодного значення, в якій частині України проживає людина. Попросіть своїх друзів, знайомих також підтримати наше звернення - голосуванням. Для того, щоб проголосувати, потрібно зайти на розділ петицій сайту Кабінету міністрів України - ось за цим посиланням, зареєструватись і проголосувати. Тільки разом ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!
 

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1644скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Josphtag
К чемпионату мира по футболу Такси Москва-24 Предоставляем услуги такси по доступным ценам!
Ездить с нами – комфортно! Вы можете круглосуточно вызвать наше такси. Время подачи автомобиля занимает примерно 10-15 мин
Ездить с нами – выгодно! Ездить с нами - быстро! Ездить с нами - надёжно!
Заказ такси в Москве от 199 р.! Аэропорты от 399 р.! Такси межгород фиксированная цена! Онлайн заказ такси со скидкой 10%
Звоните мы ждём Ваших звонков круглосуточно: 8(495) 776-80-04, 8(985) 776-80-04, 8(916) 155-33-39.
Мы выполняем 100% наших заказов, все клиенты остаются довольны поскольку наши партнёры это:
Яндекс такси, Gett такси, Uber такси, Ситимобил такси.
Ваш промокод 8U>$m7B#B

  • Нравится
  • 0
Додати коментарій