РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

      РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУСьогодні, 25.05.2018, розпочався ремонт приміщення для Реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами. Подивитися на початок ремонту завітали міський голова Тимченка В. Г., директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Мещан І. В., керуюча справами Слухай Н. М., секретар ради Яхно К. Г. та батьки із дітьми з особливими потребами.
     Міський голова Тимченко В. Г. запевнив присутніх, що розпочатий ремонт приміщення буде завершений до кінця поточного року. І дуже радий, що діти з особливою потребою щоденно матимуть можливість реабілітації у цьому Центрі. Це велика допомога і для батьків, і для дітей. 
      РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУЗа словами міського голови Тимченка В. Г. у реабілітаційному центрі буде передбачено проведення не лише медичної допомоги, а також і соціальна та педагогічна реабілітація. З дітьми займатимуться кваліфіковані спеціалісти. Функціонуватиме кабінет різновиду масажу, де залучатимуться найкращі спеціалісти з фізичної реабілітації. До реабілітаційного центру дітей будуть привозити і відвозити спеціальним транспортом, який буде придбаний. Під час занять спеціалістів з дітьми, батьки отримають можливість відпочити, поспілкуватися або отримати консультацію у психолога з питань взаємовідносин у родині.
     Директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Мещан І. В. подякував міського голову за системний підхід щодо реабілітації від малечі до старших дітей. Створення реабілітаційного центру дає можливість розширення переліку соціальних послуг, зокрема надання консультаційних послуг для батьків.
     І на завершення міський голова запевнив всіх присутніх – Реабілітаційному центрі для дітей з особливими потребами в місті - бути.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій