Перший шаховий фестиваль «Kobzar Fest» у Березані

9 жовтня Тарас Шевченко написав вірш «Розрита могила» у 1843 році у Березані. Напередодні відзначення цієї дати, 8 жовтня, на спортивному комплексі «Дружба» у шаховому клубі відбувся шаховий турнір «Kobzar Fest» . У шаховому клубі гостей зустрічала виставка збірки поезій Тараса Шевченка «Кобзар» видання різних років, а також портрет Великого генія.Перший шаховий фестиваль «Kobzar Fest» у Березані

Головний суддя Володимир Лук‘яненко оголосив про початок змагань, які започатковані вперше у нашому місті до дня написання вірша «Розрита могила». Учасників привітала керуюча справами виконавчого комітету Березанської міської ради Надія Михайлівна Слухай, яка зазначила, що цей турнір стане традиційним, а в подальшому в ньому візьмуть участь не лише березанці, а й юні шахісти Київщини та всієї України.

Турнір проходив у двох вікових групах: серед досвідчених юних шахістів і серед початківців. Переможці першого шахового фестивалю стали: І місце – Петро Плетінь (ЗОШ №4), ІІ місце – Назар Чиншевий (ЗОШ №1), а ІІІ-тє місце посів Владислав Мельниченко (НВК). Серед дівчаток успішно виступили Вікторія Іщенко та Зоряна Яшта. Призери були нагородженні грамотами міського відділу освіти, а всі учасники отримали пам’ятні сувеніри від міського голови. Юним учасникам дуже сподобалась святкова атмосфера турніру.
Перший шаховий фестиваль «Kobzar Fest» у Березані
Перший шаховий фестиваль «Kobzar Fest» у Березаніскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій