"ШИРОКИЙ ЛАН" НА МИКОЛАЇВСЬКОМУ ПОЛІГОНІ

Про будівництво на Миколаївському полігоні "Широкий лан"


     Тримайте порох сухим і в порохівницях - говорить давня козацька мудрість. Можливо її згадав президент Порошенко, коли ініціював масштабне будівництво житла для 23 000 контрактників. Гуртожитки будуть настільки сучасними і зручними, що російське слово "казарма” до них вже не пасує.
     Президент запросив журналістів проінспектувати будівництво на Миколаївському полігоні "Широкий лан”. Це місце "прославилося” торік, коли волонтери поширили в соцмережах фото наметів, що після дощу тонуть в багнюці. Тепер місцевість не впізнати, бо тут кипить робота. Там де колись було чисте поле, з'явилися стіни їдальні на 5000 місць і проклали комунікації, там де була багнюка після дощу - почали заливати бетонні дороги.Джерела фінансування наших 184 гуртожитків на 23 тисячі осіб в 21 області України, як мені щойно доповіли, ми в основному забезпечуємо за рахунок спецконфіската, тобто кошти, які було конфісковані в попередньої влади - півтора мільярда доларів, і були зроблені за рішенням, за поданням Генеральної прокуратури відповідною судовою інстанцією України сьогодні вже працюють на українську оборону, на українського солдата. Також іншим джерелом відповідно до рішення РНБО, яке я підписав, є спецфонд, який зараз спрямовується на будівництво гуртожитків
     Окремою статтею фінансується будівництво житла для учасників АТО. Гарант особисто перевірив, як тривають роботи на Львівщині і заявив, що Україна не може більше залишатися заручницею пострадянської практики, коли військовослужбовцю ніхто не гарантує реалізації прав на житло. Петро Порошенко пообіцяв взяти масштабну реформу житлового забезпечення під власний контроль.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій