ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

    ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ4 червня керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Надія Слухай відвідала  Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України" в Чернівцях у рамках Відкриття Європейського Тижня Сталої Енергії.

     Україна вже 8 рік поспіль долучається до ініціативи проведення Європейського тижня сталої енергії, що цьогоріч триватиме з 3 по 9 червня. Це масштабна подія в Україні, що сприяє поширенню найкращих практик та об’єднує зусилля задля досягнення цілей ЄС з подолання наслідків зміни клімату, підвищення енергоефективності та енергобезпеки, а також сталого розвитку громад.

     Угода мерів щодо клімату та енергії – це європейська ініціатива, в рамках якої місцеві, регіональні й національні органи влади добровільно зобов'язуються співпрацювати задля досягнення кліматичних та енергетичних цілей ЄС. 183 українських міст теж взяли на себе добровільні зобов’язання зменшити до 2020 року кількість викидів СОбільш ніж на 20%, що відповідає вимогам до України в рамках Паризької угоди.

    ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ Угода мерів Демонстраційні проекти – програма ЄС з підтримки проектів у сфері енергоефективності, які реалізуються у відібраних містах згідно з їхніми планами дій. З 2015 року програма підтримує в Україні 11 демонстраційних проектів та ще 6 з 2018 року з модернізації тепло- та водопостачання, громадського транспорту, комунальних закладів та інші заходи.
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
faiz hariry
http://berezan.org.ua/902-zahd-dlya-nvaldv-vd-predstavnikv-nvasport.html

ng ketidakhormatannya untuk kreativitas verbal.ling 7
jual baja h beam
jual pipa boiler
jual plat abrex 400
jual plat asme516 grade70
jual plat astm a285 c
jual plat astm516 70
jual plat boiler
jual plat hardox
jual plat hb 400

  • Нравится
  • 0
Додати коментарій