В ЦИХ КОВДРАХ - ТЕПЛО ЇХ РУК

      В ЦИХ КОВДРАХ - ТЕПЛО ЇХ РУКБерезанська суконна фабрика – мабуть, найвідоміше підприємство в нашому місті, адже воно існує вже більше піввіку, пережило багато проблемних моментів, вистояло, пристосувалося до ринкових умов і продовжує працювати. Тут все якось по – домашньому: до прохідної веде стежечка, обсаджена чорнобривцями, на території квітнуть півонії, в адміністративному приміщенні мене гостинно зустрічають «старожили» підприємства. 

    Впродовж багатьох років суконну фабрику очолює Віктор Павлович Тіхонов, шанована в місті людина й досвідчений керівник. Разом зі своїми колегами він щоденно наполегливо працює, вирішуючи виробничі проблеми і забезпечуючи стабільну роботу «суконки». 
     «Сьогодні на фабриці, - розповідає Віктор Павлович, – працевлаштовано 154 особи. Підприємство працює в три зміни. Виготовляємо спальні матраци, бавовняні, картаті, жакардові та дитячі ковдри, а також пледи. Нашу продукцію охоче купує Укрзалізниця, Міністерство оборони України, заклади охорони здоров’я та пенітенціарної служби». 
   В ЦИХ КОВДРАХ - ТЕПЛО ЇХ РУКВ цехах фабрики зараз помітно менше працівників. І цьому є просте пояснення: підприємство оснащене італійським обладнанням, для обслуговування якого не потрібно багато персоналу. Показуючи мені виробництво, Віктор Павлович каже, шо, наприклад, з тією роботою, яку раніше виконували 9 робітників, сьогодні справляється один.
    Навіть, попри те, що фабрика зазнала великих збитків під час пожежі, підприємство зуміло відновитися і продовжує вдосконалювати виробництво. В планах коллективу - встановлення прасувальної машини та лінії по виготовленню стьобаних ковдр. Позитивним моментом є співпраця з харківськими партнерами, що забезпечує стабільність та конкурентоспроможність виробництва. 
    В ЦИХ КОВДРАХ - ТЕПЛО ЇХ РУКЗагалом, невелика екскурсія територією та цехами Березанської суконної фабрики справила на мене гарне враження. Люди працюють, мають стабільний заробіток, продукція користується попитом, виробництво розвивається – ось основні «плюси» роботи підприємства. І ще відчувається, що всі, хто тут працює, люблять свою роботу і вкладають у виготовлені ними ковдри тепло своїх рук. 
    До речі, фабрика потребує робочої сили. Тож, якщо ви шукаєте роботу, вас чекають на підприємстві, яке має славну історію і, сподіваємося, перспективне майбутнє.
 
За інф. Березанського медіацентру

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій