ОБ’ЇЗНІЙ ДОРОЗІ - БУТИ!

ОБ’ЇЗНІЙ ДОРОЗІ - БУТИ!Володимир Тимченко: «Я вірю, Березані вдасться зібрати 25 тисяч голосів!»

     Третій тиждень в Березані триває збір підписів під електроною петицією до Кабінету Міністрів України. В петиції, з котрою звернувся до Уряду України Берзанський міський голова Володимир Тимченко, йдеться по необхідність будівництва в обхід Березані об’їзної дороги для великотонажного транспорту, що рухається сьогодні міськими вулицями, розбиваючи їхнє покриття та спричиняючи руйнування житлових будинків, розташованих вздовж центральних транспортних артерій. Щоб петицію розглянули, впродовж трьох місяців під нею потрібно обв’язково зібрати 25 тисяч підписів. Опівдні 5 червня, коли готувався до друку цей матеріал, під петицією налічувалося 3823 підписи. Процедура підписування петиції вимагає від громадянина певної комп’ютерної грамотності. Тож, щоб допомогти березанцям підписати петицію, в центрі міста з ініціативи міського голови працівники виконавчого комітету Березанської міської ради встановили намет з комп’ютерами, де чергують працівники міських організацій і допомагають всім охочим зареєструватися та підтримати петицію. 
      ОБ’ЇЗНІЙ ДОРОЗІ - БУТИ!Заступник міського голови Руслан Хруль, якого я зустріла біля намету, сказав, що цей пункт збору підписів працюватиме щоденно, і закликав громадян не бути байдужими та долучатися до доброї справи, адже будівництво об’їзної дороги піде нашому місту безумовно лише на користь.
     В нас є ще майже два з половиною місяці. Тож не гаймо часу і підписуймо петицію! Продемонструймо собі й людям, що ми любимо Березань і готові зробити все можливе для блага рідного міста і для його мешканців (для нас самих, для наших дітей та онуків).
 
За інф. Березанського медіацентру
ОБ’ЇЗНІЙ ДОРОЗІ - БУТИ!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій