РОБОЧИЙ ВІЗИТ В ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

РОБОЧИЙ ВІЗИТ В ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"Про вакасії складача поїздів та прибиральника службових приміщень дізнались в ході робочого візиту

Директор Березанського міського центру зайнятості Юрій Глущук, заступник директора Лариса Прозорова та провідний фахівець з питань зайнятості Алла Баранько провели робочу зустріч з керівником виробничого підрозділу дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романом Мельником.
Дана зустріч проведена в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю ПАТ «Укрзалізниця» та Державною службою зайнятості щодо проведення у 2018 році спільних заходів, спрямованих на підтримку зайнятості, оперативний добір та професійну підготовку фахівців для підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», а також проведення спільних заходів, спрямованих на збереження трудового ресурсу підприємства.

     В ході зустрічі директор Березанського МЦЗ презентував соціальні послуги, які надає служба зайнятості, повідомив про стан ринку праці та розповів про можливості професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. 
     Наразі, на підприємстві існує потреба у таких професіях: складачі поїздів та прибиральник службових приміщень.
     В рамках зустрічі досягнуто домовленостей щодо проведення спільних заходів, зокрема, семінарів, конференцій, круглих столів, ділових зустрічей та спільних інформаційних кампаній. Обговорено питання співпраці, обміну досвідом в частині підбору персоналу на засадах рекрутингу. Заплановано проведення Ярмарок вакансій, Днів відкритих дверей та професіографічних екскурсій.

     Результатом зустрічі стало узгодження спільних дій для посиленої співпраці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій