ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

     ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ21 червня 2018 року о 10-00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету  Березанської міської ради.

     Порядок денний:

1. Про затвердження складу комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації.

2. Про затвердження рішення комісії з надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які вступають на військову службу за контрактом.

3. Про затвердження рішення комісії з надання допомог, пільг та субсидій, виходячи з конкретних обставин справи.

4. Про затвердження складу комісії з надання одноразової щорічної адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху I та II груп, дітям з інвалідністю із захворюванням ДЦП за рахунок коштів обласного бюджету.

5. Про схвалення змін до Положення про талонну систему обліку при наданні пільг на проїзд окремих категорій громадян міським автомобільним транспортом у м. Березань.

6. Про втрату статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування».

7. Про вирішення спору щодо участі у вихованні дитини.

8. Про надання дозволу на укладання договору дарування.

9. Про упорядкування адресного господарства.

10. Про надання згоди на розміщення тимчасових споруд.

11. Про затвердження  складу адміністративної комісії.

12. Про затвердження оновленого складу робочої групи з питань підвищення енергоефективнисті, підготовки та реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку.

13. Про затвердження оновленого складу постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та встановлення індивідуального джерела опалення.

14. Про оренду комунального майна м. Березань.

15. Про звернення до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.

16. Різне.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій