ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МОЛОДІ

            ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МОЛОДІ Вчора, в останню неділю червня, березанці відзначали День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.  Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

       Саме тому, одним із пріоритетних напрямків роботи структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради, причетних до роботи з молоддю, є сприяння пропаганді здорового способу життя у молодіжному середовищі, підтримка творчих ініціатив, талановитих та обдарованих молодих людей.

             З нагоди свята виконавчим комітетом та його структурними підрозділами було організовано та проведено турнір з пляжного волейболу, змагання з важкої атлетики та футболу. Завершенням свята став урочистий захід "Молодь єднає Україну" та молодіжна дискотека.

       Ми пишаємося  молоддю нашого міста, їх досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, тому найактивніші молоді люди були нагороджені грамотами та подяками,  адже саме молодь є  незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

 

         Тож вітаємо молодь Березані, бажаємо, щоб фонтан ідей не вичерпував себе, а енергія творити і створювати надихала на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої України. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!

 ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МОЛОДІ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій