ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ

       ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ
25 травня школи міста Березань проводжали у доросле життя своїх учнів. 
Випускний вечір... Подія, яка спонукає до теплих слів, щирих зізнань, душевних спогадів. У цьому святі поєднані біль розставання і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім. Прощаються зі школою випускники.

     Привітали та побажали випускникам успіхів, здійснення усіх задумів, щасливої та щедрої долі заступник міського голови Олександр Павленко, начальник відділу освіти Тетяна Шикіна, директори шкіл та батьки.

     ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ
Слова вдячності звучали також із вуст випускників. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які вели їх у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей; батьків, які завжди були поруч й підтримували. Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей. Під час свята колишні школярі, а тепер вже дорослі юнаки та дівчата, мали можливість згадати свої перші дні у школі, наче знову прожити всі ті роки.
     Ще для одного покоління випускників розпочалося доросле життя. Попереду – навчання у вузах чи інших закладах, а для декого, можливо, й робота. Але у будь-якому випадку бажаємо всім їм успіху, рівної життєвої дороги й обов'язково вдалих злетів.

ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ
ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ
ВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІВИПУСКНИЙ У БЕРЕЗАНІ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій