ПОТРЕБУЄМО ПРАЦІВНИКІВ У СФЕРУ ТОРГІВЛІ!

     ПОТРЕБУЄМО ПРАЦІВНИКІВ У СФЕРУ ТОРГІВЛІ!Приватний підприємець ФОП Соловей Я.В. потребує працівників у сфері торгівлі.

     4 липня 2018 року директор Березанського міського центру зайнятості Юрій Глущук та фахівець з питань зайнятості Аллою Баранько провели робочу зустріч з приватним підприємцем Яною Соловей, яка займається реалізацією товарів продовольчої групи.
     Роботодавця поінформовано про послуги, які надає служба зайнятості та ознайомлено з професійно-кваліфікаційним складом клієнтів служби зайнятості. Особливу увагу зосереджено на компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця.
Також, в ході зустрічі обговорено питання поточної та перспективної потреби в кадрах приватного підприємця. Яна Володимирівна повідомила про дві вакантні посади – «продавець продовольчих товарів».
    Активна співпраця служби зайнятості з роботодавцями сприяє досягненню спільної мети, зокрема, оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечує стабільність на ринку праці та вирішує проблеми зайнятості населення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій