ВАКАНТНА ПОСАДА

 ВАКАНТНА ПОСАДАВиконавчий комітет Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посадипровідного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення  апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; спеціаліста; навики роботи на ПК.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.  


       Для участі в конкурсі подавати документи:

-заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-особова картка (форма П-2 ДС) з додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
-довідку про допуск до державної таємниці (у разі  наявності).

 Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів пропідвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

   Додаткова інформація надається за тел. 6-49-62.  

       

     Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій