РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КОДА ДО БЕРЕЗАНІ

    РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КОДА ДО БЕРЕЗАНІСьогодні відбувся робочий візит заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича до міста Березань.
     Під час робочої наради було розглянуте питання укладання договорів на медичне обслуговування населення з сімейними лікарями. На сьогодні в Березані більше 55% жителів вже визначились та підписали декларації для подальшого обслуговування. Це один із найвищих показників області. Серед населення, що уклало угоди, значну частину займають жителі прилеглих сіл Баришівського району (Коржі, Недра, Садове, Лехнівка, Ярешки, Пилипче, Яблуневе, Григорівка, Дубове, Хмельовик).
       Також було розглянуте питання роботи медичних закладів міста,  закцентовано увагу на питаннях соціального захисту населення в частині призначень субсидій за надані житлово-комунальні послуги.
      В’ячеслав Анатолійович у супроводі міського голови Володимира Тимченка, заступників міського голови Олександра Павленка, Руслана Хруля, т.в.о.головного лікаря Березанської міської лікарні Юрія Вусятицького, головного лікаря ЦПМСД Алли Куяви відвідав Центр комплексної реабілітації для дітей, де нині тривають будівельні роботи.
РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КОДА ДО БЕРЕЗАНІ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій