ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТ "КИЇХЛІБ"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТ "КИЇХЛІБ"У Березанському міському центрі зайнятостіпроведено презентацію ПАТ «Київхліб»


     Це найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення, та є одним з ключових роботодавців з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій.

     Так, на сьогодні, потрібен пекар, тістоміс, формувальник тіста, укладальник-пакувальник, налагоджувальник устаткування, комірник та вантажник.
      
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТ "КИЇХЛІБ"Клієнти центру зайнятості ознайомились з умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, можливостями навчання на виробництві. Дізнались про рівень заробітної плати, та про весь пакет соціальних умов та гарантій, які отримують працівники компанії. Зокрема, важливою особливістю підприємства є надання можливості безкоштовного проїзду автобусами на роботу та з роботи.

     Захід відвідали більше 20 безробітних. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці. Крім того, 4 особи заповнили анкети та передали їх до відділу роботи з персоналом.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій