«У нас такий гарний майданчик!»

Збулася мрія березанської малечі та їхніх батьків. У місті побільшало дитячих майданчиків. Новенькі майданчики з‘явилися на житловому масиві Садовий, біля будинку № 114 по вулиці Шевченків шлях, а також на вулицях Колоска та Некрасова. Найближчим часом майданчики встановлять ще на двох вулицях – Шевченка та Київській. Кошти на їх закупівлю виділено з місцевого бюджету, відповідно до рішення сесії Березанської міської ради. На даний час закуплено 6 дитячих майданчиків, на що з міської скарбниці витрачено 180 тисяч гривень. Днями ми побували на дитячому майданчику по вулиці Некрасова, що в районі Заріччя. Тут є гойдалка, гірка, дзиґа, альтанка, де можна погратися у хованки. Не дивно, що на майданчику постійно граються діти, навіть попри холодну погоду.«У нас такий гарний майданчик!»
- У нас такий гарний майданчик! – хваляться Мар‘янка Марченко та Артем Сандул. – Нам тут дуже подобається! 
Мама Мар‘яни Тетяна дякує за майданчик міському голові Володимиру Григоровичу Тимченку, а також своєму депутату Олені Григорівні Проценко.
- У нас вулиця, наче всіма забута, – ні дороги немає, ні вуличного освітлення, - розповідає Тетяна. – Тож ми дуже вдячні міському голові та нашому депутату Олені Григорівні за те, що по вулиці Некрасова встановили такий чудовий майданчик. Тут проживає багато дітей,  всі вони тепер граються на майданчику допізна.
До речі, дитячий майданчик встановлювали самі батьки, котрі також хочуть обгородити ігрову зону тинком.
У місті планують встановити ще сім дитячих майданчиків, на що в бюджеті передбачено 210 тисяч гривень. Так що березанським діткам буде де гратися.
«У нас такий гарний майданчик!»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій