КОМЕНСАЦІЯ ЄСВ

КОМЕНСАЦІЯ ЄСВКОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ЦЕ ВИГІДНО РОБОТОДАВЦЯМ

       Щоб стимулювати роботодавців на створення нових робочих місць, до них треба вчасно та якісно доносити інформацію про економічну вигоду та соціальну значимість офіційного працевлаштування безробітних громадян. Саме цим займаються фахівці Березанського міського центру зайнятості під час особистих зустрічей з роботодавцями, на семінарах і масових заходах та у засобах масової інформації.

       Так, 7 серпня 2018 відбулася робоча зустріч директора Березанського МЦЗ Глущука Ю.В., провідного фахівця з питань зайнятості Баранько А.О. з роботодавцем міста Радіоненком Ігорем Васильовичем, метою якої було налагодження ефективної співпраці.

       В ході зустрічі Юрій Васильович детально зупинився на компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних.

Поінформували роботодавця про переваги, які він отримає, скориставшись цією послугою служби зайнятості.

      За результатами зустрічі отримано перспективну вакансію продавця-консультанта та узгоджено спільні дії для поглибленої співпраці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій