ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ - СУЧАСНИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ - СУЧАСНИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІДержавна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання сервісних соціальних послуг нашим клієнтам.

На сайті державної служби зайнятості dcz.gov.ua впроваджено в дію «Електронний кабінет роботодавця» - новітній сервіс з використанням сучасних інформаційно–комунікаційних технологій, зорієнтований на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості та на скорочення витрат часу для відвідування роботодавцями центрів зайнятості.

В «Електронному кабінеті роботодавця» передбачена можливість подання в онлайн - режимі до державної служби зайнятості звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, з подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості.


      Крім того, в «ЕКР» Ви маєтеможливість переглянути:

- актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;
- звіти за формою 4-ПН та 1-ПА, які подавались до служби зайнятості;
- стан укомплектування заявлених вакансій;
- кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу;
- стан договорів на працевлаштування після професійного навчання та на організацію громадських робіт;
- здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме.


     Для реєстрації в електронному кабінеті необхідно:
1. На головній сторінці сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» та зареєструватись (наявна інструкція).
2. Після реєстрації, для авторизації на сайті, Вам необхідно надати особистому консультанту центру зайнятості e-mail, логін та пароль, вказані під час реєстрації.


Фахівці Березанського міського міського центру зайнятості чекають на Ваше звернення:
   тел.: (04576) 622-34, (04576) 62384
   E-mail:
bmcz@ukr.net

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій