Турнір з міні-футболу «50+»

Минулої суботи, 5 листопада, в с. Коржі відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів вікової групи «50+», присвячений пам’яті загиблих героїв в АТО. На чудовому майданчику зі штучним покриттям, яке було збудоване за кошти місцевих меценатів-бізнесменів (Гопкало І. та інших небайдужих до спорту) на поле вийшли п’ять команд: з Баришівки, Березані, Власівки, Селища та Коржів. З привітанням до учасників змагань звернувся організатор турніру - Дудка С., який знайшов спонсорів для фінансування цього чудового свята ветеранського футболу.Турнір з міні-футболу «50+»
 Суперники зіграли по чотири поєдинки за коловою системою (в такому віці – браво!!!), за результатами яких і визначили переможця. Першу сходинку вибороли ветерани з Баришівки, а їхній воротар Насташевський Михайло став кращим воротарем турніру. Другу сходинку вибороли господарі турніру - ветерани з Коржів, до складу яких входили ветерани з Ярешок та Садового Третіми стали ветерани Селища, нападаючий котрих Коваленко Сергій був визнаний кращим гравцем турніру. Наша команда посіла почесне 5 місце та за віком була найстаршою серед інших учасників змагань: Дмитренко Григорій – 1952 р.н., Олефіренко Микола - 1952 р.н., Яремчук Володимир - 1952 р.н., Мірошніченко С. - 1955 р.н., Тимченко Володимир - 1955 р.н. та Грій Сергій - 1965 р.н. Однак наймолодший серед наших ветеранів, Грій С., став  кращим бомбардиром турніру, забивши 5 (п’ять) м’ячів у ворота суперників: чемпіонам – два, а решті команд - по одному. Кращим гравцям було вручено цінні призи – мобільні телефони.
 Після закінчення турніру учасників запросили на «традиційний козацький куліш». За теплою розмовою можна було пригадати минулі роки та поспілкуватися.
 Хотілося б вірити у те, що маючи такий прекрасний стадіон в Березані, керівники міста разом з бізнесменами-меценатами зможуть знайти кошти для будівництва такого необхідного для наших дітей футбольного майданчика.
                                                  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій