ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КП «БЕРЕЗАНСЬКИЙ ККП»


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КП «БЕРЕЗАНСЬКИЙ ККП»15 серпня 2018 року за ініціативи Березанського міського центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві КП «Березанський комбінат комунальних підприємств» виконавчого комітету Березанської міської ради.

 Учасники заходу ознайомилися з основним складом працівників, умовами праці, заробітною платою та діяльністю комунального підприємства. Зокрема, підприємство займається збиранням безпечних відходів, допоміжним обслуговуванням наземного транспорту. Також, проводить поточний ремонт доріг, будівництво об’єктів комунального господарства, соціально-побутового призначення та інших об’єктів, здійснення їх експлуатації. Все це присутнім презентував начальник КП «Березанський ККП» Олександр Окладний, який відзначив тісну співпрацю з центром зайнятості в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підбору працівників на вакантні місця та проведення стажування на підприємстві.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КП «БЕРЕЗАНСЬКИЙ ККП»В свою чергу директор центру зайнятості Юрій Глущук та фахівець з питань зайнятості Алла Баранько поінформували про стан ринку праці та соціальні послуги, які надає служба зайнятості.

Учасники заходу переконались, наскільки, на перший погляд, непомітною, але важливою є робота працівників даного комунального підприємства.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій