Національно-патріотичне виховання молодших школярів

09 листопада 2016 року о 14-30 на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста «Національно-патріотичне виховання молодшого школяра як життєвий орієнтир духовного зростання особистості».

З вітальним словом до присутніх звернулася методист ММК відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Маркович Тетяна Анатоліївна. Вона розповіла про те, що національно-патріотичне виховання молодших школярів є одним із найважливіших завдань сучасної школи та з метою впровадження нових підходів і шляхів до виховання патріотизму як базової якості особистості, формування у молодшого покоління почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності виконання громадського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.

Далі своїм досвідом роботи ділилися вчителі ЗНЗ.Національно-патріотичне виховання молодших школярів

Своїм досвідом поділилася вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Головач Людмила В’ячеславівна, яка розповіла, що з давніх-давен старалися батьки прививати любов своїм дітям до рідного краю, до своїх героїв, далі у школах продовжувалася ця робота, над прищепленням гордості за свій край, за відомих воїнів-захисників. Розповіла, що вчителі їхнього закладу вже не один рік працюють над даною темою, упровадження у навчально-виховний процес школи І ступеня концептуальних ідей національно-патріотичного виховання. Ознайомила з цікавими розробками уроків, збірками літературних творів, багато різного матеріалу на дану тематику, якими із задоволенням можуть поділитися зі своїми колегами. Показала цікаву презентацію, де різними формами роботи діляться колеги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.Національно-патріотичне виховання молодших школярів

Не менш цікаву презентацію показали вчителі початкових класів, яку представили Тесленко Ольга Володимирівна та Івасенко Тетяна Володимирівна. Вчителі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 поділилися досвідом роботи у формуванні національної свідомості молодших школярів в умовах сьогодення.

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Березанського НВК, керівник міського методичного об’єднання вчителів початкових класів міста, Мишура Світлана Борисівна, поділилася досвідом вчителів свого закладу, розкрила цікаві форми роботи, де школа є основою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

З незвичайно цікавою формою презентації виступила вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Горова Світлана Анатоліївна. Під мелодії українських пісень присутні із задоволенням переглянули досвід роботи вчителів ЗОШ №4 – національно-патріотичне виховання молодших школярів у системі позакласної роботи. Також Світлана Анатоліївна та Людмила Миколаївна Полтавець, вчителі 1-х класів, поділилися досвідом впровадження програми курсу за вибором «Українознавство».

Далі Т.А. Маркович запропонувала розглянути та запровадити з наступного навчального року програми для 1-4 класів «Україна – єдина країна», колеги із Броварського р-ну Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харсіки Л.І.

Членами семінару було прийнято рекомендації для вчителів 1-4 класів, одним із головних питань яких було на кінець цього навчального року підготувати до друку та представити на обласну педагогічну виставку «Освіта Київщини» навчально-методичні матеріали з питань національно-патріотичного виховання.

Національно-патріотичне виховання молодших школярівскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій