Успіх березанський таеквондистів на Кубку Київської області


Вихованці спортивного клубу «Нага» продовжують радувати березанців своїми спортивними досягненнями. 
Нещодавно 5 листопада у м. Яготин відбувся Відкритий Кубок Київської області та м. Києва з таеквон-до ITF. 
На відкриття змагань зібрались поважні гості: Президент Національної Федерації Таеквон-До ІТФ України, інструктор Міжнародного класу, володар Чорного поясу VІІІ Дана В.М. Потернак, Президент Київської обласної Федерації Таеквон-До ІТФ, інструктор Міжнародного класу, володар Чорного поясу V Дана Ук Дара Чан,  Яготинський міський голова Н.М. Дзюба, тренери, шанувальники східного єдиноборства.
Успіх березанський таеквондистів на Кубку Київської області
У змаганнях Відкритого кубку області та м. Києва взяло участь 203 спортсмена з Яготина, Обухова, Києва, Борисполя і 20 суддів з Києва та Київської області.  Березань представляв спортивний клуб «Нага», тренери Ук Дара Чан, Валерія Євтушенко, Богдан Новицький. Варто зауважити, що Валерія Євтушенко була також головним суддею змагань.  
Турнір проходив серед дітей віком від 5 до 17 років, учасники кубку проводили на даянах спаринги та туль (поєднання атакуючих і захисних рухів). Спортсмени СК «Нага» у нелегкій боротьбі вибороли 15 золотих, 15 срібних та 14 бронзових  медалей. 
Окрім цього, наші спортсмени старанно тренуються на Відбірковий Кубок України з таеквон-до, що  незабаром відбудеться у м. Черкасах. Також на Кубку України березанські судді пройдуть кваліфікацію на суддівство змагань всеукраїнського рівня. Переможці цього турніру увійдуть до складу збірної України з таеквон-до і представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи з таеквон-до ITF, який відбудеться у квітні 2017 року у м. Ліверпуль (Англія). Бажаємо успіхів!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій