ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ


ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ12 вересня у приміщенні зали засідань виконавчого комітету Березанської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань підвищення  енергоефективності, підготовки та реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку.

У засіданні взяли участь Павленко О. І. – заступник міського голови, голова робочої групи, Нестеренко Є. А. – головний інженер КП «Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради, заступник голови робочої групи та Кирда Р. А. – завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради, секретар робочої групи, а також члени робочої групи у складі 8 осіб.

Зокрема зазначили, що План дій сталого енергетичного розвитку є стратегічно важливим з упровадження заходів спрямованих на зменшення споживання енергоносіїв, зниження викидів CО2 і задоволення енергетичних потреб міста без шкоди для майбутніх поколінь.

За результатами засідання робочої групи вирішили всебічно сприяти розвитку та реалізації зазначеної проблеми, підвищувати рівень поінформованості громадськості та популяризації заходів щодо їх реалізації.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій