ТОВ "МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА" ПОТРЕБУЄ КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ТОВ "МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА" ПОТРЕБУЄ КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВТОВ «Метало Гальва Україна» потребує кваліфікованих працівників

 

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб ТОВ «Метало Гальва Україна», директором Березанського МЦЗ 13 вересня проведено робочу зустріч з віце-президентом компанії Юрієм Давидюком та головним інженером Вадимом Поповським.

Директор центру зайнятості поінформував про послуги, які надає служба зайнятості: можливість професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві; організація ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Акцентовано увагу на можливості проведення професіографічних екскурсій, що дасть можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись із професією в реальних умовах, поспілкуватись із працівниками. Обговорили можливість проведення спільних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору.

Також, Глущук Ю.В. повідомив, що за сприяння Березанського МЦЗ на ТОВ «Метало Гальва Україна» вже працевлаштовані 9 осіб.

Представники підприємства презентували підприємство, повідомили про наявність вакансій, про вимоги до претендентів на працевлаштування.

В результаті проведеної зустрічі узгоджено план співпраці та заходи між Березанським МЦЗ та ТОВ «Метало Гальва Україна», що сприятимуть підбору кваліфікованих кадрів з числа зареєстрованих безробітних та підготовці майбутніх працівників з числа учнівської молоді.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій