ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ, ЯК ОДИН З ШЛЯХІВ ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙ


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ, ЯК ОДИН З ШЛЯХІВ ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙ  Цікавими та пізнавальними заходами для учнів є професіографічні екскурсії, що організовуються на підприємствах, організаціях та установах міста Березані. 25 вересня 2018 року фахівцями Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості проведено для школярів професіографічну екскурсію в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради. У заході взяло участь 10 учнів.

       Під час екскурсії учасники заходу детально ознайомилися з специфікою роботи закладу та послугами, що надає ЦНАП, зокрема:

Видача паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорту громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).

Надання дозволу на продаж земельних ділянок.

Затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у власність, оренду або постійне користування.

Оформлення свідоцтва про право власності на квартиру (будинок).

Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи, яка має намір стати підприємцем.

       ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ, ЯК ОДИН З ШЛЯХІВ ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙ  Завдяки працівникам Центру надання адміністративних послуг школярі змогли спостерігати за практичною робою працівників безпосередньо на робочих місцях. Також, вони отримали змістовну і корисну інформацію про важливість спеціальностей закладу, про основні вимоги до працівників, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того, щоб працювати в даній установі. За словами учнів, екскурсія була дуже цікавою, адже можна було отримати багато корисної інформації. Діти були не лише уважними слухачами, а й активними учасниками заходу.

       По закінченню екскурсії, усі бажаючі відвідали та ознайомилися з діяльністю Березанської міської філії КОЦЗ та були запрошені на профдіагностичне обстеження, за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ, ЯК ОДИН З ШЛЯХІВ ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙ
ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ, ЯК ОДИН З ШЛЯХІВ ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій