НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ27 жовтня у залі засідань виконавчого комітету Березанської міської ради відбулися навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що проведення таких нарад дає можливість  учасникам  поглибити  знання, поспілкуватися з фахівцями різних галузей,  щоб потім якісно та компетентно вирішувати проблеми громадян.

Під час навчання учасники розглянули й обговорили тему, що стосується призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Детально присутніх ознайомила з питанням Лисина О.В.  – начальник відділу прийняття рішень щодо надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради. Зокрема, Олена Віталіївна зупинилася на умовах призначення та надання субсидій, детально ознайомила з нормативами електропостачання та водопостачання, а також зазначила випадки, коли житлова субсидія не призначається.

Ще одним актуальними питанням євідповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю. Про особливості теми присутнім розповів Качанов І.В. – начальник відділу з питань праці, інспектор праці  управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради. Ігор Васильович у своєму виступі детально зупинився на видах правопорушень та ознайомив зі  штрафами  за їх вчинення.

Упродовж наради присутні обговорювали озвучені питання та отримували консультації відповідних фахівців.НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій