Березанська лікарня отримала ліки від «ФармВарта»

Нещодавно Березанська міська лікарня отримала чергову партію ліків від благодійного фонду «ФармВарта» на суму 864 тисячі гривень. Це 1000 флаконів сиропу «Мілістан», яким лікують кашель; 288 упаковок гепапротектору «Орнітокс» для лікування патологій печінки; 1050 упаковок препарату «Статезі» для зниження рівня холестерину; 1000 упаковок таблеток «Праймер», які застосовують для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту; 2100 флаконів протигельмінтного препарату «Ворміл» та 1000 флаконів протиалергічного засобу «Фрібріс». Як бачимо, всі ліки виробництва провідних фармкомпаній.
Співпраця Березанської міської лікарні та благодійного фонду «ФармВарта» розпочалася у серпні цього року завдяки міському голові Володимиру Тимченку, який і знайшов благодійників. За цей час чимало містян та жителів навколишніх сіл, які лікувалися в нашому медзакладі, безкоштовно отримали потрібні ліки. Всього благодійники надали міській лікарні ліків на суму 3 мільйони 585,7 тисяч гривень – і це за цінами виробників. В аптеках такі препарати коштують набагато дорожче. Адміністрація Березанської міської лікарні дуже вдячна благодійному фонду «ФармВарта», зокрема, його засновнику Денису Шевченку за таку вагому допомогу.
Ми зателефонували до лікарень сусідніх Яготина, Згурівки та Баришівки. Там нашому кореспонденту повідомили, що не отримували благодійної допомоги у таких розмірах, як Березанська міська лікарня. Сусіди навіть трохи заздрять березанцям, що мають можливість здешевити собі лікування.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій