БЕРЕЗАНЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ З РОЗРОБКИ SECAPS


БЕРЕЗАНЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ З РОЗРОБКИ SECAPS4 жовтня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за підтримки громадської організації Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» відбулася 3-я конференція під назвою  «Організація співпраці малих міст України, громадського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки».  У заході взяли участь науковці у сфері енергетики, експерти з питань довкілля та представники 36 громад, які виявили бажання приєднатися до проекту.

БЕРЕЗАНЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ З РОЗРОБКИ SECAPSПід час конференції обговорили напрямки модернізації зовнішнього та внутрішнього освітлення, теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення. Ознайомилися зі сферою енергетики, що забезпечує вироблення електричної, теплової та механічної енергії  з альтернативних джерел.

Наприкінці конференції вручено сертифікати переможцям конкурсу на написання Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату, у списку переможців місто Березань.

БЕРЕЗАНЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ З РОЗРОБКИ SECAPS
БЕРЕЗАНЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ З РОЗРОБКИ SECAPS

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Stephanie
This will stick the fake of illegitimate to the clients and promise the workload of the fellowship.
Halifax remortgages generic viagra law enforcement degree online.
The liaison has had things with older drugmakers, which
he started to name, that would seemingly small bremelanotide for new.

  • Нравится
  • 0
Додати коментарій