ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ

ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯФахівці Пенсійного фонду Вінниччини надають роз’яснення щодо впровадження електронного пенсійного посвідчення (ЕПП), порядку отримання та переваг його використання під час зустрічей з громадянами та виступах на радіо, публікують інформаційні матеріали  в районних газетах, сайтах РДА та соціальних мережах, розповсюджують тематичні буклети та надсилають листи пенсіонерам.


Так, 17 серпня ц.р. відбулось засідання «круглого столу» щодо впровадження ЕПП за участю   начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Фонду Людмили Рабей та керуючого Могилів-Подільським відділенням Ощадбанку Дмитра Бріка.

 

В Хмільницькій міській організації ветеранів провели «круглий стіл» спільно із заступником начальника Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду Таїсією Михальнюк, яка ознайомила присутніх із електронними послугами від Пенсійного фонду, впровадженням електронного пенсійного посвідчення та перевагами отримання пенсій через банківські установи.

 

Перший заступник начальника Людмила Іванова та начальник відділу обслуговування  громадян Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду Олена Левицька, спільно з керівником Бершадського відділення Ощадбанку Тетяною Кравчук, обговорили подальшу спільну роботу щодо впровадження електронного пенсійного посвідчення. В смт Тростянець, під час прийому громадян, головний спеціаліст Тростянецького сектору обслуговування громадян Бершадського об’єднаного управління Фонду Олена Гуменна інформувала пенсіонерів про можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), якщо їм виплачують пенсію через Державний Ощадний Банк України, та розповсюдила тематичні буклети.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯЕПП — це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна отримати пенсію, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за придбаний товар в магазині та мати доступ до безлічі онлайн-послуг. Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

 

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

 

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, потрібно звернутись до Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.

 

Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій