175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"

175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"175-ТА РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАПИСАННЯ ВІРША ТАРАСОМ ШЕВЧЕНКОМ «РОЗРИТА МОГИЛА»

Постать Тараса Шевченка, без перебільшення, одна з найвеличніших в історії українського народу. Він був не лише визначним поетом і художником, а ще й духовним пророком української нації.  

Сьогодні, 9 жовтня, виповнилося 175 років з дня написання поетом відомого вірша «Розрита могила». Саме цей перший зразок політичної поезії письменник написав у нашій рідній Березані.

175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"З нагоди відзначення 175-ї річниці у місті відбулися святкові заходи. Вклонитися Кобзареві прийшли  представники органів місцевого врядування, громадські діячі, школярі та просто небайдужі жителі, які щиро захоплюються творчістю поета.

Після виконання Державного Гімну України відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Т. Г. Шевченку та пройшла пам’ятна хода. У «Шевченківській світлиці» Березанського краєзнавчого музею відбулася зустріч  із Почесним жителем міста Березань, рекордсменкою Книги рекордів України – Галиною Рих, яка залюбки провела екскурсію залами музею для гостей.

175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"Переглянувши відеосюжет про курган «Розрита могила»,  учасники свята переїхали до місця, оспіваного у вірші, де мали змогу насолодитися концертною програмою – «Живе під сонцем України Шевченкове слово», послухали читання вірша «Розрита могила» та інших відомих творів письменника у виконанні учнів і гостей, поділилися спогадами про історичні факти створення кургану та скуштували козацький куліш.  Під час заходу охочі підходили до мікрофона та зачитували безсмертні твори Тараса Шевченка.

Безсумнівно, Т. Г. Шевченко є духовним лідером української нації, який стояв біля витоків української державності та заклав підґрунтя для майбутнього розвитку. Приємно, що його творчість і досі на вустах, а рядки його віршів цитують і пам’ятають нині.

175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"
175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"
175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"
175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"
175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"
175-ТА РІЧНИЦЯ НАПИСАННЯ  ВІРША "РОЗРИТА МОГИЛА"

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій