ІІІ МІЖНАРОДНИЙ САМІТ МЕРІВ В КИЄВІ


ІІІ МІЖНАРОДНИЙ САМІТ МЕРІВ В КИЄВІПредставники Березанської міської ради взяли участь у ІІІ Міжнародному саміті мерів, що відбувся 9 жовтня 2018 року в м. Київ. Саміт організованийWestern NIS Enterprise Fund (перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій) за підтримки Прем’єр - міністра України.

Саміт цього року присвячений трьом основним напрямкам: співпраця міста з громадським суспільством, співпраця з бізнесом та співпраця з містами–побратимами.

  ІІІ МІЖНАРОДНИЙ САМІТ МЕРІВ В КИЄВІЗі вступним словом виступила Ярослава Джонсон-Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund та Ірина Озимок – засновниця Міжнародного саміту мерів, керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Щорічний саміт об’єднав мерів різних міст з усього світу і дав змогу обговорити сучасні тенденції розвитку міст, інновації, презентувати кращий міжнародний і місцевий досвід міського управління та поділитися історіями успіху українських міст у різних сферах. Під час заходу відбулася панельна дискусія на тему залучення інвестицій з представниками інвестиційних фондів і міжнародних організацій та швидкі ділові сесії для знайомства з бізнесом. У заході взяли участь такі компанії як Visa, Danfoss, Mersedes-Benz, Datagroup, Імперія води, Спілка Українських підприємців,представники Європейського Союзу та ін.

ІІІ МІЖНАРОДНИЙ САМІТ МЕРІВ В КИЄВІКаталог саміту дозволить перейти від ознайомлення до впровадження позитивного досвіду інших міст.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій