ФОП ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ: КОЛИ ЗВІТУВАТИ З ЄСВ?

ФОП ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ: КОЛИ ЗВІТУВАТИ З ЄСВ?ФОП ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ: КОЛИ ЗВІТУВАТИ З ЄСВ?

 

Відповідно до пп. 3 п. 1 розд. ІІ Інструкції №449, платниками ЄСВ є фізичні особи-підприємці (ФОП). Згідно з п. 2 розд. ІІІ Порядку №435, фізичні особи-підприємці формують та подають до органів ДФС Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом.

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності страхувальників, зазначених у п. 2 розд. ІІІ Порядку №435, такі особи зобов’язані подати самі за себе Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (п. 10 розд. ІІІ Порядку №435).

Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна» формують та подають, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності(п. 11 розд. ІІІ Порядку №435). При цьому останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи (ч. 8 ст. 9 Закону №2464).

 

 

О.Орлова,

начальник відділу адміністрування,супроводження

інформаційних систем, електронних реєстрів

та захисту інформації

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій