Шаховий турнір до Дня Святого Миколая


Вже доброю традицією для шахістів березанського клубу стало відзначення свят за шахівницями. Не оминули вони своєю увагою й світле та добре свято Миколи Чудотворця. 17 грудня в шаховому клубі на споркомплексі «Дружба» було дуже людно - зібрались початківці, юні шахісти та їхні батьки, аби підтримати свою малечу. 
Учасників привітав зі святом тренер шахового клубу Володимир Лук‘яненко. Далі розпочалась напружена боротьба між учасниками змагань у трьох вікових категоріях. Активну участь у турнірі взяли вихованці секції з шахів ДЮСШ «Старт» (тренер Руслан Заброцький). У наймолодшій віковій групі успішно виступив Олександр Коломієць, котрий святкував перемогу серед початківців. У середній віковій групі найкращим став Анатолій Коломієць. А серед старших шахістів не було рівних Петру Плетіню. Переможці турніру були нагороджені грамотами сектору молоді та спорту. 
Цього дня Святий Миколай усім вихованцям шахового клубу приніс солодощі, тож дітей переповнювали лише позитивні емоції.Шаховий турнір до Дня Святого Миколая
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій