Дорогі березанці!


     Щиросердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує в собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з  Новим 2017 роком.
     Рік, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Він був витканий з багатьох знаменних звершень і повсякденних життєвих проблем. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці кожного з нас, в результаті чого наше місто стало кращим і зручнішим для проживання. 
     Тому сьогодні я хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Березані. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя. 
      Від усього серця вітаю також жителів навколишніх сіл, що незабаром увійдуть до складу Березанської громади, яка обов’язково буде самодостатньою та успішною адміністративно – територіальною одиницею. Дорогі березанці!
      Вірю, що 2017 рік має стати роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку. Для досягнення цієї мети  потрібні злагоджені зусилля всієї громади, які дадуть змогу покращити наповнення місцевого бюджету, забезпечити тим, хто працює, належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.        
      Тож нехай Новорічне свято об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
      Я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Переконаний, що разом ми переборемо труднощі й проблеми. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося, і наступний рік здійснить наші сподівання.
Від себе особисто, від всього депутатського корпусу та виконавчого комітету щиро зичу всім вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, достатку, тепла, любові, стабільності та благополуччя.
      Нехай у прийдешньому році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!
Володимир ТИМЧЕНКО, міський голова.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій