ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МІСТІ БЕРЕЗАНІ


ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МІСТІ БЕРЕЗАНІ23 жовтня у приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості було проведено Ярмарок вакансій, на який було запрошено 17 роботодавців провідних підприємств міста та регіонів та 130 безробітних,які перебувають на обліку в центрі зайнятості та інші мешканці міста з метою надання інформації про наявність вільних робочих місць, вирішити проблему працевлаштування, зацікавити актуальними вакансіямита сприяти прямому контакту шукачів та роботодавців.

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МІСТІ БЕРЕЗАНІЯрмарок почався з привітання гостей директором Березанської міської філії КОЦЗ Глущука Юрія Васильовича, а також соціального партнера завідувача сектором за дотриманням законів про працю Качанова Ігоря Васильовича, який зазначив що головним завданням заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та шукача роботи.

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МІСТІ БЕРЕЗАНІСлово було надано роботодавцям, які завітали на Ярмарок для того, щоб ознайомити з діяльністю, переліком професій та спеціальностей, актуальними вакансіями та умовами праці. Деякі підприємства підготували брошури з наявними вакансіями, контактними номерами свого підприємства, для зручного зберігання контактів.Всі присутні отримали інформацію про реальний стан ринку та його потреби в професійному плані, про послуги, які надає Березанська міська філія КОЦЗ. Під час заходу безробітні та шукачі роботи мали змогу спілкуватися безпосередньо з роботодавцями, отримати відповіді на запитання, ознайомитись зі списком вакансій та отримати консультацію.

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МІСТІ БЕРЕЗАНІУ Ярмарку було запропоновано більш як 70 вакансій, серед яких були представлені робітничі професії: слюсарі, сантехніки, електромонтери, майстри, водії, ремонтники, а також з галузі економіки, охорони здоров’я, науки, швейного виробництва, торгівлі, транспорту та багато інших.

По закінченню Ярмарку 19 чоловік зацікавилися рекомендованими вакансіями на підприємстві, 14 безробітних отримало запрошення безпосередньо від роботодавця на підприємство.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій