ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ


ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІПротягом багатьох років Березанська міська філія Київського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради та освітніми закладами в напрямку здійснення професійної орієнтації учнівської молоді. З метою удосконалення соціального партнерства і координації дій, спрямованих на вдосконалення системи профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Березані 10 січня 2018 року підписано Угоду про співпрацю між службою зайнятості та відділом освіти.

В рамках такої співпраці 24 жовтня 2018 року в центрі дозвілля проведено профорієнтаційний захід «Ярмарок професій 2018» для 200 учнів шкіл міста Березані.

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІУчасть в просвітницькій акції взяли 6 представників вищих навчальних закладів:

-Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

-ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;

-ДВНЗ "Київський транспортно-економічний коледж" Національного транспортного університету;

-Представництво «Березанський інститут» ПрАТ «ВНЗ» «МАУП»;

-Університет економіки і права «КРОК»;

-Університет інфраструктури та технологій.

Захід особливо корисний випускникам шкіл. Учні мали нагоду поспілкуватись з представниками різних навчальних закладів, дізнатись про умови вступу та можливості навчання, перелік професій, якими можна оволодіти в освітніх закладах, пільгами, якими може скористатися абітурієнт.

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІДо учасників профорієнтаційного заходу звернулась заступник директора Березанської міської філії КОЦЗ Лариса Прозорова, яка наголосила на важливості правильного обрання майбутньої професії.

Вибір професії – це складне рішення в життя кожної людини. Такі заходи допомагають випускникам знайти професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій