ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІ

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІЗасідання Секції АМУ з питань діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад

 

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку 25-26 жовтня у м. Чернігів відбулося дводенне засідання Секції АМУ з питань діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІНа засіданні були присутні представники органів місцевого самоврядування м. Березань – Слухай Н. М. – керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради та Скибенко І. В. – начальник загального відділу апарату Березанської міської ради та її виконавчого комітету.

Відкрила засідання експерт з правових питань Асоціації міст України Інна Скляр, яка привітала учасників та надала слово секретарю Чернігівської міської ради Максиму Черненку.

Під час засідання присутні розглянули питання міжнародної технічної допомоги та інвестицій в обєднаних територіальних громадах. Ознайомилися з питаннями енергоефективності та діяльністі енергоменеджерів. Обговорили новації у земельному законодавстві.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІ26 жовтня засідання Секції продовжилося. Учасники відвідали Центри надання адміністративних послуг  у Кіптівській ОТГ і м.Чернігові та ознайомились з їх діяльністю.

Також представники громад зі всієї України мали змогу поспілкуватися з керівниками ЦНАПів та поділитися досвідом своїх громад у наданні послуг.

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІ
ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІ
ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АМУ В ЧЕРНІГОВІ

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій