БУЛІНГ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ

     БУЛІНГ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ01.11.2018 завідувач сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Ніна Никифорівна Калюжна та інспектор з ювенальної превенції Березанського ВП, лейтенант поліції Олександра Олександрівна Григор’єва провели серед учнів 5, 7, 8 класів Березанського НВК профілактичний захід на тему: «Булінг в дитячому середовищі». 
     Нажаль, в дитячому середовищі досить поширене таке явище як булінг ( від анг.bully- хуліган, задирака, грубіян,) - тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або створити негативне середовище для дитини.
     Дітей було ознайомлено з наслідками та розмірами штрафів, які доведеться сплачувати батькам (якщо діти до 16 років) – від 340 до 850 грн, а за повторне цькування або особливо жорстокий булінг штраф складе від 1700 до 3400 грн. А також надано рекомендації щодо убезпечення себе від булінгу. 
      Учням продемонстровано відеоролик на дану тему.
      Після заходу з дітьми, які схильні до правопорушень та мають негативну поведінку в школі, були проведені індивідуальні бесіди з представником поліції.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій