ЕКОНОМІЧНИЙ СТИМУЛ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ - КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ

ЕКОНОМІЧНИЙ СТИМУЛ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ - КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВЕкономічний стимул створення нових робочих місць – компенсація ЄСВ

 

З метою налагодження партнерських стосунків з роботодавцями, 7 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Юрія Глущука, заступника директора Лариси Прозорової з керівництвом ТОВ «Орес-агро», зокрема з керівником Ламрауі Мокхтар та головним бухгалтером Оксаною Кравченко. Підприємство засноване в 2010 році і спеціалізується на розведенні свійської птиці.

ЕКОНОМІЧНИЙ СТИМУЛ СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ - КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВПід час зустрічі Юрій Глущук детально ознайомив присутніх з послугами, що надає служба зайнятості, особливу увагу зосередив на компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця, організації тимчасових робіт. Оскільки співпраця з юридичними та фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних.

Під час зустрічі керівник ТОВ «Орес-агро» погодився, що запропонована компенсація єдиного внеску дійсно є підтримкою для роботодавців в сучасних складних економічних умовах, та сприяє легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

Позитивним є те, що зустріч пройшла у формі активного спілкування з роботодавцем.

Результатом зустрічі стало узгодження спільних дій для посиленої співпраці.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій