ПРО ФЕЙКОВІ ВИБОРИ НА ДОНБАСІ

     Вибори на Донбасі фейкові, і Росія має понести відповідальність за їхню організацію - Петро Порошенко обговорив ситуацію на Сході на тристоронній зустрічі з президентами Франції і Німеччини у Парижі. Лідери країн вкотре підкреслили - підтримують територіальну цілісність України, продовження санкцій і тиску на Російську Федерацію. В неділю під патронатом Москви на окупованому Донбасі відбулося голосування за лідерів так званих "Л/ДНР”.

 

Петро Порошенко, Президент України:

Чітко було наголошено про те, що це брутальне порушення Російською Федерацією взятих на себе зобов'язань в рамках Мінських домовленостей, відмічено дуже позитивно відповідальне ставлення України до виконання домовленостей включно з прийняттям, продовженням на один рік закону про особливий режим місцевого самоврядування, і кроки по фіналізації домовленостей про зони розведення, і в той же час Росія демонструє абсолютно іншу поведінку. І всі країни світу з одного боку ви бачите ізоляцію Росії, з іншого боку ви бачите заклики до посилення відповідальності, які точно будуть реалізовані.

 

Тільки миротворці здатні забезпечити безпековий компонент Мінських угод, припинити обстріли і забезпечити, і примусити, якщо хочете, Росію виконувати взяті на себе зобов'язання. Бо марно домовлятися з країною, яка не виконує навіть зафіксовані на папері зобов'язання, під якими стоїть підпис президента або уповноваженого Росією представника в ранзі посла. Це точно неприйнятно.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій