Врятуймо маленьку Марійку!

 

Маленька березаночка Марійка Бойправ, онучка виховательки ясел-садка "Ластівка" Валентини Василівни Жур – зовнішні звичайна п’ятирічна дівчинка і зовсім не відрізняється від своїх ровесників. Але Марійка живе у своєму світі – вона не розмовляє, не ходить, не жує і навіть не впізнає своїх батьків. Вона – особлива дитинка, яка поки що не розуміє цей соціум.

… Марійка народилася здоровою дитинкою, до чотирьох місяців розвивалася нормально, агукала. Але в 4 місяці в неї почалися судоми. Батьки повезли дочку до Києва в інститут педіатрії акушерства та гінекології, дитину з мамою поклали в неврологічне відділення, лікарі зробили кілька досліджень і не встановивши діагнозу, призначили малій препарати від судом. Але судоми ставили все частішими, до ста в день. Тато і мама дивилися, як скрючується від болю маленьке тільце, і не знали, чим допомогти своїй дочці, а лікарі лише розводили руками. Зробивши кілька досліджень, підсадили Машеньку на психотропні препарати та виписали їх додому. Від препаратів у дитини з’явилося ще більше судом. Тіло Марійки продовжує скручувати від болю, вона хапає повітря ротиком, маленькі ручки стискаються, а погляд - порожній, ніби дивиться вона кудись в безвість…

Мама з татом неодноразово зверталися за обстеженням дитини в інші медичні центри Києва, де призначали дитині інші препарати. А результату нуль. Почули, що в Києві є сліпий масажист, який творить чудеса. Винайняли житло в Києві і почали возити Машу до масажиста, який дав батькам надію, що поставить Марійку на ноги, але сказав, що дитину потрібно зняти з препаратів, оскільки вони не допомагають зняти судоми. Прийом масажиста 15 хвилин коштував 200 гривень. Машу возили 3 – 4 рази на тиждень. Кожен раз масажист підбадьорював батьків і давав надію на сцілення їхньої крихітки. Минуло півтора року, а результатів було мало.Врятуймо маленьку Марійку!

Тато Марійки влаштувався на дві роботи, працював без вихідних, щоб тільки врятувати свою кровинку. Допомоги від держави не було, тому що Марійці ніхто не надав статус інваліда, хоча повинні були надати в інституті педіатрії, акушерства і гінекології ще тоді, коли Марійку підсадили на психотропні препарати. І знову потрібно було звертатися до лікарів, щоб надати Марійці статус інваліда. Знову почали давати препарати, але результату це не дало.

Батьки не сиділи склавши руки, бо мріяли побачити свою дитину здоровою.

За цей короткий час наша Марійка об’їздила всю Україну. Куди люди казали, туди Марійку возили. Були і у Львові, Харкові, Дніпропетровську, Білій Церкві. Відвідували і святі місця в Почаєві, на Сумщині, у Києві, не полишаючи надії, продовжують їх відвідувати.

Результат хоча й невеличкий, але є - Марійка в минулому році навчилася сідати самотужки і сидіти.

Після п’яти років поневірянь батьки не вірять в те, що наші лікарі допоможуть Марійці. Шанс дали в турецькій клініці. Там можуть зробити обстеження та нарешті встановити діагноз.

А поки що напади у Марійки не припиняються навіть під час сну. Здається, що закриваючись від світу, ця дитинка закривається від болю. Адже цей біль з нею з дитинства, тому вона не може, як всі діти дивитися мультики, гратися, посміхатися. Вона просто дивиться і мовчить, ніби нагадуючи нам про жорстокість світу.

Але у нас є шанс все змінити. Мама Марійки Людмила вже отримала рахунок з турецької клініки, де дівчинку чекають на обстеження. Вартість прийому лікаря, аналізи, дослідження - все це разом коштує 6 777 доларів. До того ж треба кошти на дорогу - вартість квитка на літак становить 300 доларів. Марійка полетить до Туреччини з татком, тож на переліт необхідно 600 доларів. Плюс додаткові витрати на харчування та інше.

Закликаємо всіх небайдужих людей допомогти Марійці відкрити для себе дивовижний світ без болю, світ, де можна рухатися та радіти!


Картковий рахунок батька Марійки Бойправ Олексія Олексійовича:

5168 7450 1043 8882.

Телефон для зв’язку: 093-995-29-75 (Олексій, тато Марійки).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій