ДЕНЬ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ДЕНЬ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ16 листопада 2018 року за ініціативи UNDP Ukraine/ПРООН в Україні при сприянні КОДА та Переяслав-Хмельницької міської ради та участі  ключових  партнерів, керівництва ПРООН, представників місцевих та регіональних адміністрацій/рад, представників вищих навчальних закладів та інших освітніх інституцій, ЗМІ відбувся День цілей сталого розвитку на Київщині.

Участь у цьому заході приймала спеціаліст відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради.

ДЕНЬ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУЦілі сталого розвитку (ЦСР) – загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб подолати бідність, захистити планету та забезпечити мир і процвітання для всіх людей. Цілі сталого розвитку містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів та екологічних проблем світу загалом. Перелік ЦСР включає 17 цілей, які були офіційно затверджені на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

Учасники заходу, а це понад 70 осіб ознайомилися з діяльністю ПРООН у Київській області, участь України в досягенні цілей сталого розвитку, отримані напрацювання та найближчі перспективи.

ДЕНЬ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУЗахід продовжився у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслів» просто неба, де відбувся квест «Програма розвитку регіону, будинку, життя за принципами ЦСР».

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій