ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА  ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВОЗ метою сприяння розширенню знань школярів про різноманітність світу професій 23 листопада 2018 року Березанською міською філією КОЦЗ було проведено професіографічну екскурсію до 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області. У заході взяли участь 10 учнів 8-10 класів ЗОШ I-III ступенів разом з вчителями, фахівці центру зайнятості та представники пожежно-рятувального загону.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА  ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВОВиконуючий обов'язки начальника частини Андрієнко Іван Миколайович ознайомив школярів з тонкощами професії пожежника, розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з пожежно-рятувальною технікою та устаткуванням,захисним спорядженням пожежних-рятувальників, бойовим одягом.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА  ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВОНа згадку школярі фотографувались біля пожежно-рятувальної машини, мали можливість посидіти в кабіні автомобіля, а також пройти інструктаж при пожежі та одяганню захисної маски.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій