МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ЦЕНТРОМ ПРОБАЦІЇ

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ЦЕНТРОМ ПРОБАЦІЇБЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З "ЦЕНТРОМ ПРОБАЦІЇ”

Між філією Державної установи «Центр пробації» та Березанською міською філією Київського обласного центру зайнятості 28 листопада 2018 року підписано меморандум про співпрацю.

Метою цього документу є координація зусиль та спільна діяльність сторін задля працевлаштування та сприяння особам, які готуються до звільнення від відбування покарань, у відновленні соціального статусу повноправного члена суспільства та поверненні їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві.

В рамках співпраці було обговорено основні напрями співробітництва. Учасники заходу домовились про активну співпрацю на основі взаємодопомоги та взаємопідтримки. Обговорили створення сприятливого правового, організаційного та інформаційного середовища для співпраці з метою підвищення ефективності діяльності, а також забезпечення інформаційного обміну щодо діяльності з актуальних питань. Крім того, були заплановані майбутні спільні, в тому числі, публічні заходи для обговорення актуальних питань.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій