Шукаєш роботу але не можеш знайти?

Військова служба за контрактом

Шукаєш роботу але не можеш знайти?

Соціально-економічна ситуація в країні змушує багатьох наших співвітчизників шукати кращої долі за кордоном та кидати напризволяще свою оселю та майно, гнути спину на двох-трьох роботах та отримувати за це копійки або взагалі сидіти без роботи. Відповідно зростає соціальна напруга в родинах, де чоловіки "сидять”, не з власної волі звісно, на шиях дружин та батьків.

Саме час задуматись про військову службу за контратом. Якщо ти фізично здорова, емоційно стійка та впевнена в собі людина, яка не притягувалась до кримінальної відповідальності - контрактна військова служба для тебе.

Досвід служби бажаний, але не обов’язковий.Шукаєш роботу але не можеш знайти?

Березанська міська рада гарантує одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000 грн. кожному березанцю, який укладе контракт зі Збройними Силами України.

Київська обласна державна адміністрація гарантує 10 000 грн одноразової допомоги, кожному хто проживає (зареєстрованний) в Київській області та укладе контракт зі Збройними Силами України.

Заробітна плата від 7200 до 18000 гривень.

Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України:

Закон України "Про соиіальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” визначає такі права, пільги та соиіальні гарантії:

•продовольче, речове та інше матеріальне забезпечення за встановленими нормами (ст.9');

•безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів (п.1 ст.11);

•санаторно-курортне лікування та відпочинок військовослужбовців і членів їх сімей (крім військовослужбовців строкової військової служби) у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України, з пільговою оплатою вартості путівок у розмірах та порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України не більше одного разу на рік ((п.З ст.11)

•безоплатний проїзд залізничним, повітряним, водним та автомобільним (за винятком таксі) транспортом у відрядження, відпустку у межах України, при переведенні на нове місце проходження військової служби або у зв'язку з передислокацією військової частини разом із членами сімей (крім членів сімей військовослужбовців строкової служби) і перевезення багажу, до місця проживання, обраного при звільненні з військової служби, в межах України (ст. 14).

•час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби (п.1 ст.8);

•підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби при переїзді військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, а також тих, хто перебуває на кадровій військовій службі, на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв'язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу(ст.9);

•військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової військової служби, надаються щорічні основні відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Тривалість щорічної основної відпустки для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні до 10 років, становить 30 календарних днів; від 10 до 15 років - 35 календарних днів; від 15 до 20 років - 40 календарних днів; понад 20 календарних років - 45 календарних днів.

У разі відсутності службового жилого приміщення військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, розміщуються безплатно в спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні - у сімейних гуртожитках.

Для інших військовослужбовців військова частина зобов'язана орендувати житло для забезпечення ним військовослужбовця та членів його сім'ї або за бажанням військовослужбовця виплачувати йому грошову компенсацію за піднайом (найом) жилого приміщення.

Всі бажаючі вступити на контрактну військову службу звертайтесь за адресою м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 114., Березанський МВК.

Довідки за тел.: 6-10-76, 6-40-35, 097 014 21 71, 098 603 33 36.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій