ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ


ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІТрадиційно у світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Людей, котрі свій час, енергію, своє серце віддають суспільству, не чекаючи винагороди. Людей, котрі своє милосердя і доброчинність дарують тим, хто цього потребує.

З нагоди відзначення цього дня, у бібліотеці для дорослих відбувся круглий стіл під назвою «Волонтери – люди доброї волі» за участі Ткачук А. Р. – начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради, спеціалістів відділу, представників місцевого самоврядування та управління соціального захисту населення і праці, волонтерів АТО та гостей міста.

ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІЗі вступним словом до присутніх звернулася бібліотекар Попсуй Н. Г., ознайомивши гостей з історією цього дня, волонтерським рухом і діяльністю людей, котрі присвячують цій справі своє життя, енергію та час.

На заході прозвучали глибокі та безсмертні слова поезії у виконанні Шерстюк О.,  власні вірші зачитали Длугунович А. та Косьмін В. Зі словами вдячності до присутніх звернулася Кириченко В. Л., презентувавши літературно-мистецький альманах «Ми історію пишем з автоматом в руках…», де зібрано інформацію як про учасників АТО, так і про волонтерів  рідного міста, які своєю працею, своїм великим серцем, коштами допомагають у тяжкі хвилини нашим воїнам.

ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІОсобливо хочеться наголосити на діяльності волонтера Кирпи С. О. жительки с. Лехнівка, яка завітала на захід та поділилася власним досвідом того, як вона стала активним учасником волонтерського руху. Історії, про які розповіла Світлана Олександрівна, неможливо слухати без сліз. Ця жінка є справжнім прикладом для наслідування. Для неї  волонтерство – це не робота, а поклик душі.

ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ
ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій