Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного сектору

Фінансове управління виконавчого комітету Березанської міської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного сектору на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку або фактичного виходу на роботу основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта: економічна, фінансова, юридична, відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, навики роботи на ПК, вільне володіння державною мовою.Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного сектору

Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах державної служби не менше 3 роки.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядуваннята проходження служби в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4х6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копія документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

-декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація надається за телефоном 6-12-31, 6-36-96.

Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня виставлення інформації на сайт про проведення конкурсу за адресою: м.Березань, вул. Набережна, 4.

 

 

Начальник

фінансового управління Матвієнко В.М.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій