ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ

        ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯДень 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Акт злуки УНР і ЗУНР став історичним об’єднанням українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення, запорукою успішного розвитку національної єдності.

        Цього дня у Березані відбулися урочистості з нагоди свята, у яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадськості, установ, підприємств, організацій, учасники АТО.

        Саме цього дня жителі та гості свята утворили «живий ланцюг» на мосту через річку Недра, як символ єдності східних і західних земель та знак вшанування подій Першої української незалежності.

          ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯВзявшись за руки, ми показали, що ми один народ, одна міцна родина!

     Продовженням урочистих заходів став зворушливий концерт за участі творчих колективів міського будинку культури, під час якого були нагороджені учасники антитерористичної операції на сході України.

    18 учасникам бойових дій були вручені відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції»; військовий капелан Дмитро Волошин нагородив медалями Патріарха православної церкви України «За любов та жертовність до України» військовозобов’язаних Збройних Сил України та членів сімей загиблих військовослужбовців.

     ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯСпільними зусиллями відділу освіти та відділу культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради створена ексклюзивна книга «100 років Акта Злуки», в яку увійшли малюнки учнів шкіл Березані та сіл ОТГ на тему «Україна – соборна держава». Поки що в книзі лише 14 сторінок. Але це лише початок нової традиції…

ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ
ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій